گزارش تصویری مجمع استانی بسیج فرهنگیان استان آ.غربی

مجمع استانی بسیج فرهنگیان استان آ.غربی اسفندماه 1396 با موضوع بررسی جایگاه معلمان و ارتقاءشأن و منزلت اجتماعی معلمان در جامعه با حضور مسئولین سپاه و آموزش و پرورش و اعضای مجمع برگزار شد.

قاسمی رئیس مجمع بسیج فرهنگیان استان آ.غربی  و معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل در این مجمع معلمان را یکی از سرمایه های عظیم تعلیم و تربیت برشمرد و گفت:ما باید پاسخگوی مسائل و مشکلات این قشر سالم جامعه باشیم.

 

در ادامه سرهنگ وحیدی معاون هماهنگ کننده سپاه شهداء گفت:یکی از فعال ترین و پای کارترین قشر بسیج ،بسیج فرهنگیان سپاه استان می باشد.

ایشان ضمن اشاره به  جایگاه والای  آموزش و پرورش به عنوان یکی از گسترده ترین نهاد جوامع بشری گفتند: فرهنگیان سالم ترین قشر جامعه می باشند و در مراجع قضایی  و قانونی باید از شأن و منزلت معلمان و فرهنگیان بسیجی دفاع کنیم.

 

 در پایان آقای خلیل نژاد مسئول سازمان بسیج فرهنگیان سپاه شهداو دبیر مجمع گفت:  یکی از مهمترین مصوبات مجمع استانی بسیج فرهنگیان راه اندازی هیئت اندیشه ورز در سطح اداره کل آموزش و پرروش استان بمنظور ارائه مشاوره به مدیر کل و کمک به مسائل و مشکلات مبتلا به آموزش و پرورش استان می باشد.

مقالات

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.