شماره مطلب: 12946

برگزاری جلسه حلقه مربیان سازمان بسیج فرهنگیان استان آ.غربی

جلسه حلقه مربیان سازمان بسیج فرهنگیان استان آ.غربی با شرکت مربیان و مدیران کانونهای بسیج فرهنگیان استان با موضوع بررسی مسائل سیاسی روز به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.
نسخه مناسب چاپ

جلسه حلقه مربیان سازمان بسیج فرهنگیان استان آ.غربی با شرکت مربیان  و مدیران کانونهای بسیج فرهنگیان استان با موضوع بررسی مسائل سیاسی روز به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.

در این جلسه حجت الاسلام عباس نژاد سرمربی صالحین بسیج فرهنگیان استان ضمن تبریک ماه مبارک رمضان گفت :ما باید سعی کنیم از فیوضات این ماه مبارک بی نصیب نمانده و خود را هر چه بیشتر به خداوند متعال نزدیک کنیم.

وی ضمن اشاره به فریضه امر به معروف ونهی از منکر گفت:حلقه های صالحین بستر مناسبی هستند که ما میتوانیم از این طریق فرضه امر به معروف و نهی از منکر را در جامعه نهادینه کنیم.و باید حلقه های صالحین بیشتر از قبل فعال باشند.

در ادامه برادر سلطانی کارشناس مسائل سیاسی روز  به مساله تحریف شخصیت امام (ره )پرداخته و گفت: باید هدف از تحریف شخصیت امام (ره)را در جامعه بیان  ودر این زمینه روشنگری های لازم صورت گیرد.

ایشان بازخوانی اصول و مبانی فکری وانتشار و تبیین شخصیت امام ( ره) را از جمله راهکارهای مقابله با تحریف شخصیت والای ایشان برشمردند.

در پایان جلسه به سوالات شرکت کنندگان پاسخ داده شد.

مقالات

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.