شماره مطلب: 20562
مسئول جامعه زنان سپاه شهداخبر داد:

معرفی الگوی سوم زن باتوجه به ویژگی های شهدای شاخص زن استان در کنگره شهدا

خواهر محمود زاده مسئول جامعه زنان سپاه شهداءاستان آ.غربی در جلسه شورای قشر کانون بسیج فرهنگیان خواهران ارومیه و در توضیح الگوی سوم زن که مد نظر امام خامنه ای (مد ظله العالی) می باشدگفتند:الگوی سوم،زن مسلمان ایرانی است که در تاریخ معاصر الگو ساز و تاثیر گزار بوده است و ما برای نشر الگوی سوم باتوجه به ویژگی های شهدای شاخص زن استان به معرفی این الگو در کنگره خواهیم پرداخت.
نسخه مناسب چاپ

خواهر محمود زاده مسئول بسیج جامعه زنان سپاه شهداء استان آذربایجان غربی  در جلسه شورای قشر کانون بسیج فرهنگیان خواهران ارومیه که با موضوع کنگره شهدا برگزار گردید ضمن  تسلیت سالروز شهادت امام محمد باقر (ع) به ابعاد مختلف برگزاری کنگره شهدا  پرداختند.

ایشان در بخشی از سخنان خود با اشاره به زمان اجرای کنگره که دهه اول آبان ماه سال جاری خواهد بود؛ هدف از برگزاری کنگره را نشر فرهنگ شهادت و تولید آثار فرهنگی شهدا جهت اشاعه  فرهنگ شهید و شهادت و مقابله با جنگ نرم دشمن عنوان نمودند.

وی گفتند:کنگره شهدا دارای چند بخش مجزا می باشد که در راستای هدف کنگره است از جمله معرفی 696 زن شهیده و 480زن جانباز و تجلیل از مقام شامخ این عزیزان و ما برای اجرای بهتر کنگره حدود 68 برنامه به مسئولین مربوطه  ارائه داده ایم که در حال بررسی می باشد.

خواهر محمود زاده در ادامه صحبت های خود و در توضیح الگوی سوم زن که مد نظر امام  خامنه ای (مد ظله العالی) می باشدگفتند:منظور از الگوی اول ؛ زن  غربی  است  که جسمانیت او مطرح است،الگوی دوم ؛زن شرقی  زنی بی خاصیت  وبدون هیچگونه تاثیر گزاری در مسایل می باشد   و الگوی سوم؛ زن مسلمان ایرانی است که در تاریخ معاصر الگو ساز  و تاثیر گزار بوده است و ما برای نشر الگوی سوم باتوجه به ویژگی های شهدای شاخص زن استان به معرفی این الگو  در کنگره خواهیم پرداخت.

مقالات

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.