شماره مطلب: 23661

فرهنگیان بسیجی آذربایجان غربی به مشهد مقدس اعزام شدند

مدیرکانون بسیج فرهنگیان حضرت ولیعصر(عج) اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی از اعزام 80 نفر از بسیجیان فرهنگی با مساعدت فرمانده محترم سپاه شهداء و مدیر کل محترم آموزش و پرورش به مشهد مقدس خبر داد.

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان، عباس زاده مدیر کانون بسیج فرهنگیان اداره کل آموزش و پرورش استان در گفت و گو با خبرگزاری پانا به اعزام فرهنگیان و همکاران بسیجی عضو کانون بسیج فرهنگیان حضرت ولیعصر (عج) به مشهد مقدس اشاره کرد و گفت: به همت و مساعدت های فرمانده سپاه شهداء و مدیر کل آموزش و پرورش استان، تعداد 80 نفر از بسیجیان فرهنگی طی 2 کاروان زیارتی به مشهد مقدس اعزام شدند .

وی گفت: نخستین کاروان بسیجیان فرهنگی آموزش و پرورش استان که متشکل از همکاران اداره کل آموزش و پرورش استان می باشند، 31 مرداد ماه و دومین کاروان اعزامی 4 شهریور ماه عازم مشهد مقدس  شدند.

عباس زاده در رابطه با هدف این برنامه زیارتی نیز گفت: قدردانی از زحمات و فعالیت های ارزشمند بسیجیان فرهنگی و همچنین تقویت روحیه همدلی میان همکاران از جمله مهمترین اهداف این حرکت فرهنگی است .

وی گفت: حمایت های مدیرکل محترم آموزش و پرورش استان از برنامه های بسیج ستودنی است و نگاه بسیار خاصی را به این حوزه داشته و دارند .

عباس زاده افزود : برنامه های فرهنگی کانون بسیج فرهنگیان حضرت ولیعصر(عج) اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی طی سال جاری نیز ادامه خواهد داشت و برنامه ریزی های خوبی را با حمایت های مجموعه سازمان بسیج فرهنگیان سپاه شهدا و آموزش و پرورش استان انجام داده ایم .

مقالات

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.